petek, 19. april 2024

1. SNL: Domžale ob dve točki globoko v sodnikovem dodatku

Kategorija: Nogomet Sat, 25 Feb 2017 19:20:00 +0100 Ljubljana - Že pred večernim večnim derbijem med Mariborom in Olimpijo sta bili danes na sporedu prvi dve tekmi uvodnega kola spomladanskega dela slovenskega prvoligaškega nogometnega tekmovanja, tretjeuvrščene Domžale pa se z gostovanja v Velenju ne vračajo s polnim plenom, temveč z zgolj točko. Z Rudarjem so se namreč razšle z 1:1. Toda varovanci trenerja Simona Romžana so imeli zmago v rokah do zadnjih izdihljajev obračuna. Dišalo je po tem, da bo zadetek Jureta Balkovca s prostega strela s kakih 25 metrov z začetka drugega polčasa odločilen za končni razplet, a se gostitelji s tem niso strinjali, temveč so v izteku četrte minute sodnikovega dodatka izkoristili nezbranost tekmečeve obrambne vrste in po zaslugi Dominika Glavine, ki je zdaj z 11 goli sam vodilni strelec lige, izvlekli točko. V dvoboju moštev z dna ... delo več »