četrtek, 25. april 2024

Györ in Krim spet ločilo kar 17 golov

Kategorija: Rokomet Sat, 25 Feb 2017 23:15:00 +0100 Ljubljana - Rokometašice Krima Mercatorja so v ligi prvakinj vpisale peti poraz, četrtega zaporednega, že drugič v sezoni pa so bile popolnoma nemočne proti vodilnemu Györju. Madžarke so jih že pred slabim mesecem dni razbile s kar 39:22, tudi danes na Kodeljevem je bila razlika med ekipama neverjetnih 17 zadetkov - 17:34. Gostiteljice so z golom Vesne Milanović Litre vodile z 1:0, odtlej pa niti enkrat več. Že po polovici prvega polčasa so bile gostje udobnih šest zadetkov spredaj (11:5), na odmor so odnesle osem golov naskoka (18:10), a se niti pri tem niso ustavljale. Popolnoma so gospodarile na parketu med 43. in 57. minuto, ko so z delnim izidom kar 7:0 podvojile razliko in gladko zmagale. Tako malo zadetkov (zgolj 17) ni v tej sezoni dosegla še nobena zasedba v skupini ... delo več »