sobota, 27. april 2024

Kvalifikacije za SP 2018: Kljub premoči Škotske ob polčasu še vedno 0:0 (V ŽIVO)

Kategorija: Nogomet Sun, 26 Mar 2017 21:48:00 +0200 Glasgow - Slovenska nogometna javnost odšteva minute do začetka zelo pomembne kvalifikacijske tekme s Škotsko. Osnovni cilj je točka, s tremi pa bi Slovenija naredila zelo velik korak k uvrstitvi na svetovno prvenstvo 2018 v Rusiji. Srečko Katanec je že razkril prvo postavo, kjer je edino večje presenečenje Miral Samardžić, ki je v osrčju obrambe dobil prednost pred letos zelo dobrim Miho Mevljo. PRVI POLČAS Tekmo so precej bolje odprli domačini, ki so v prvih petih minutah dvakrat resno ogrozili slovenska vrata, dobro je posredoval Jan Oblak. Škoti so po strelu s kota zadeli, a je nizozemski sodnik Björn Kuipers dosodil prekršek v napadu in ostalo je pri 0:0.  Na drugi strani igra Slovenije ne teče predvsem na sredini igrišča, kjer Rene Krhin, Jasmin Kurtić in Kevin Kampl nimajo pravih rešitev. Najboljšo priložnost ... delo več »