sreda, 24. april 2024

Kot da bi obrambo pozabili doma

Kategorija: Košarka Sat, 19 Aug 2017 06:00:00 +0200 Tel Aviv – Prvi dvoboj z izraelskimi košarkarji po dolgih 14 letih se za slovensko reprezentanco ni končal po željah. Prinesel ji je drugi poraz v pripravljalnih nastopih pred EP, a tudi zelo skromno igro, predvsem v obrambi. Gostitelji so že pred polčasom vodili z 22 točkami naskoka in v finišu znali odbiti zadnji juriš tekmecev. Danes ob 19. uri se bo Slovenija pomerila še s Turčijo.Nič dobrega niso obetale že uvodne minute tekme. Izraelci so namreč vešče izkoriščali nezbranost izbrancev Igorja Kokoškova in prišli do lahkega vodstva 10:2. Tudi v nadaljevanju so znali kaznovati številne napake gostov, ki so že do glavnega premora izgubili kar 15 žog (do konca nato le še tri) in premalo odločno zapirali prostor pod svojim obročem. O igri Slovencev v obrambi je največ povedal ... delo več »