sobota, 20. april 2024

Rijeka kljub kopici priložnosti prekratka za ligo prvakov

Kategorija: Nogomet Tue, 22 Aug 2017 23:22:00 +0200 Reka - Pod Kalvarijo štajersko slavje, ob Kvarnerju nič od podviga štajerskega trenerja na klopi Rijeke. Moštvo Matjaža Keka je bilu v povratni tekmi z Olympiakosom - kljub porazu z 0:1 - resda blizu senzacije, toda na koncu je Rečanom v primerjavi s favoriziranimi Grki vendarle zmanjkalo moči in individualne kakovosti. Edini gol na tekmi je v ključnem obdobju tekme zabil gostujoči plejmejker Marko Marin, najlepši priložnosti so zapravili gostitelji. Alex Gorgon tri minute pred golom bosanskega Srba (25.), Florin Matei 15 minut pred koncem. Približno 8000 navijačev na Rujevici je kljub temu z bučnim aplavzom pospremilo Kekovo zasedbo v petkov žreb evropske lige.  Rijeka - Olympiakos  delo več »