petek, 29. marec 2024

Liga prvakov: Bohar prinesel veliko točko Mariboru

Kategorija: Nogomet Wed, 13 Sep 2017 22:56:00 +0200 Maribor - Nogometaši Maribora so se proti Spartaku predstavili v zelo lepi luči. V drugem polčasu so povsem prevladovali, tudi gol Semedova jim ni spodrezal kril in Damjan Bohar je prinesel veliko točko in dobro popotnico pred nadaljevanjem. Dišalo je tudi po zmagi, a je za novo poglavje v mariborski zgodovinski knjigi zmanjkala učinkovitost in zbranost pri zaključkih. Rezultat 1:1 po pravem evropskem večeru v Mariboru je navdušil tudi razprodan Ljudski vrt. Prve minute Maribora v novi sezoni LP so bile zelo vzpodbudne. Takoj na začetku je po desni strani prodrl Martin Milec in odlično streljal, vratar Rebrov je z dobro obrambo odbil žogo v kot. Nato je zapretil še Damjan Bohar, na drugi strani pa Quincy Promes. V prvih desetih minutah je bil Maribor precej boljši tekmec, nekajkrat je močno ... delo več »