petek, 29. marec 2024

Zgodovinska prva prvoligaška zmaga Ankarana Hrvatinov

Kategorija: Nogomet Sat, 23 Sep 2017 16:20:00 +0200 Kranj - Deset kol so potrebovali nogometaši Ankarana Hrvatinov za krstno zmago v slovenski prvoligaški konkurenci, vpisali pa so jo na gostovanju pri še drugem kolektivu, ki v tej sezoni še ni vpisal svežnja treh točk, pri kranjskem Triglavu. Z uspehom s 3:1 so se Primorci, ki domače dvoboje igrajo na Koroškem, povzpeli z dna razpredelnice, zdaj imajo z eno zmago in tremi neodločenimi izidi v žepu šest točk oziroma dve več kot Gorenjci, ki so ob štirih delitvah točk tudi že šestkrat potegnili kratko. Domači agilnejše igre v prvem polčasu niso znali kronati z vodilnim zadetkom, temveč se je njihova mreža v 25. minuti zatresla prva. Tim Vodeb je žogo iz avta vrgel globoko v kazenski prostor, z gavo je bil najspretnejši Emir Burkić. Varovanci Tončija Žlogarja so izid poravnali ... delo več »