petek, 26. april 2024

NBA: Boston za 14. zaporedno zmago potopil prvake (VIDEO)

Kategorija: Košarka Fri, 17 Nov 2017 06:07:00 +0100 Boston - Lastniki šampionskih prstanov iz prejšnje sezone lige NBA, košarkarji moštva Golden State Warriors, so morali v novi v petnajstem poskusu četrtič na kolena. Sinoči so prekinili niz sedmih zaporednih zmag, v ligaškem derbiju jih je pred 18.624 gledalci v dvorani TD Garden Boston odpravil z 92:88. Zmagovalci so se tako z že štirinajstim uspehom (ob zgolj dveh porazih) učvrstili na čelu razpredelnice vzhodne konference, Bojevniki so vodilno mesto na zahodu prepustili Houstonu, ki je sinoči v prvem polčasu gostovanja v Phoenixu dosegel kar 90 točk. Večji del derbija se je sicer nakazoval drugačen razplet. Gostitelji so še vodili s 6:4, nato pa tekmecu dopustili, da se je z delnim izidom 10:0 nekoliko izdatneje odlepil, v drugi četrtini je razlika narasla na že zelo udobnih +17. Po vodstvu Golden Stata ... delo več »