petek, 26. april 2024

Rudar odpihnil Gorico in prehitel tudi Domžale

Kategorija: Nogomet Mon, 20 Nov 2017 22:34:00 +0100 Ljubljana – Le za 24 ur je Rudar prepustil tretje mesto na lestvici 1. SNL Domžalam. Včeraj je zanesljivo z 2:0 zmagal na zaradi sobotne megle preloženi tekmi 16. kola z Gorico. Strelca za osmo velenjsko zmago sta bila Damjan Trifković v 53. minuti in Dario Vizinger v 4. minuti sodnikovega dodatka.Domači junak je bil Trifković. Spretno in prefinjeno je nagnil jeziček na tehtnici na Rudarjevo stran s prostim strelom z 20 m. Preko živega zidu je žoga zletela v desni spodnji kot vrat nemočnega goriškega vratarja Grege Sorčana. Prvih 19 minut, kolikor so včeraj odigrali prvega polčasa, potem ko je bila v soboto tekma prekinjena v 26. minuti, je bilo enakovrednih, drugih 45 je narekovalo hitro domače vodstvo. Goričani so poskušali z bolj tvegano igro, a se jim ni ... delo več »