četrtek, 28. marec 2024

Celjani na krilih Mlakarja v končnici strli slovaški oreh

Kategorija: Rokomet Sat, 16 Dec 2017 21:53:00 +0100 Celje - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so po dvanajstem dvoboju regionalne lige SEHA zadržali drugo mesto na razpredelnici s točko naskoka pred Zagrebom, potem ko so se pred domačim avditorijem v dvorani Zlatorog veselili osme zmage, tokrat z 32:28 (13:13) nad Tatranom Prešovom. Drugega slovenskega predstavnika, Gorenje, gostovanje pri Dinamu iz Pančeva čaka jutri ob 18. uri. Varovanci trenerja Branka Tamšeta so se do razmeroma gladke zmage dokopali šele v končnici, prvi polčas takšnega razpleta namreč ni nakazoval. Od prve minute so namreč vodili gostje, v 29. minuti še s 13:11, da sta odšli moštvi na glavni odmor poravnani, pa je z dvema zadetkoma v dobri minuti poskrbel Žiga Mlakar, ki je prispeval zadnje štiri celjske gole v prvem polčasu. Slovaki so nazadnje vodili v 37. minuti po zaslugi Tomaša Čipa (17:16), ... delo več »