sobota, 20. april 2024

1. SNL: vijoličnim zmanjkuje sape (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Tue, 13 Mar 2018 21:34:00 +0100 Maribor - Neprepričljivi branilci lovorike, nogometaši Maribora, tudi po četrtem dvoboju v pomladnem delu prvoligaške sezone ostajajo pri eni zmagi, danes so v 23. kolu vpisali prvi poraz po zimskem premoru. Pred domačim avditorijem v Ljudskem vrtu so morali premoč priznati tretjeuvrščenim Domžalam, ki so bile boljše z 2:1 in nadaljevale zmagovalni niz, ki zdaj traja že sedem tekem, v tem času imajo odlično razmerje zadetih in prejetih golov - kar 13:1. Vijolični, ki so pokleknili šele drugič v sezoni, ostajajo štiri točke za vodilno Olimpijo, ki jo nov izziv čaka jutri. Ob 16. uri bo v Stožicah gostoval četrtouvrščeni velenjski Rudar. Hladna prha že v 10. minuti Domače navijače je že v deseti minuti obračuna z evropskim pridihom pričakala hladna prha, saj so bili gostje - danes so dosegli mejo 1000 ... delo več »