petek, 19. april 2024

NBA: Miamijevih rekordnih 149 točk (VIDEO)

Kategorija: Košarka Tue, 20 Mar 2018 06:22:00 +0100 Miami - Košarkarji Miamija še nikdar v zgodovini lige NBA niso bili tako strelsko učinkoviti kot sinoči, ko so pred 19.600 gledalci v domači dvorani American Airlines Arena po dveh podaljških s kar 149:141 odpravili Denver. Pred tem so nazadnje magično mejo 140 doseženih točk prebili davnega 27. februarja 2013, ko so - ravno tako po dveh podaljških - odpravili Sacramento s 141:129. V sezoni so bili, do danes, najuspešnejši pred dobrim tednom, ko so doma ugnali Washington s 129:102. Končnica se nasmiha Sinoči se je redni del dvoboja zelo neprepričljivih obramb končal s 118:118. Večji del prvega polčasa se je tehtnica nagibala na stran gostov, v tretji četrtini so na parketu zagospodarili domači, v četrti pa je ponovno dišalo po Denverjevi zmagi, a je Vročica v zadnjih minutah znala izničiti zaostanek ... delo več »