petek, 26. april 2024

Gorenje po hudi zaušnici brez pokalnega polfinala

Kategorija: Rokomet Wed, 21 Mar 2018 22:25:00 +0100 Ljutomer - Državni podprvaki, rokometaši Gorenja, so neslavno zapečatili pokalno sezono že v četrtfinalu. Po izjemno slabi predstavi so morali na gostovanju premoč priznati Jeruzalemu Ormožu, ki je bil boljši s 33:29 in se tako prebil na zaključni turnir. Velenjski vratar Klemen Ferlin ni do 16. minute, ko ga je nadomestil Rok Zaponšek, zbral niti ene obrambe, nič čudnega torej, da so gostitelji hitro ušli za udobnih pet zadetkov (11:6). Žuranovih 10 golov Vendar pa so se »ose« še pred glavnim odmorom vrnile v igro in se s štirimi zaporednimi goli dokopale celo do vodstva (13:12), vseeno je Jeruzalem prvi polčas končal z minimalno zalogo. V začetku drugega dela so domači dokončno zagospodarili na parketu in po sedemmetrovki Bojana Čudiča v 38. minuti pobegnili že za šest golov, po desetem zadetku Roka ... delo več »