torek, 22. oktober 2024

Dramatičen zaključek v Ajdovščini: Pogačarjeva mojstrovina v 94. minuti prinesla zma

Radomlje so na zaostali tekmi 9. kroga Prve lige Telemach dosegle pomembno zmago proti Primorju z 1:0. Tekma, ki ni navdušila z razburljivo igro, je postregla z dramatičnim zaključkom, saj je edini zadetek padel v 94. minuti, ko je rezervist Andrej Pogačar s fantastičnim lobom prinesel zmago gostom.   V prvem polčasu sta obe ekipi … sn portal več »

Več iz medija

Derbi kroga odločil povratnik

Derbi 12. kroga v Spodnji Šiški je odločil sijajen zadetek Hilala Soudanija, ki se je na izvrsten način vrnil po nekajtedenski odsotnosti zaradi poškodbe.... sn portal več »