Federica Brignone zmagovalka superveleslaloma v La Thuilu in praktično že z velikim kristalnim globusom. delo več »
Več iz medija
Kdo bo naslednji Bach?
Olimpijsko gibanje prihodnji teden voli novega predsednika Mednarodnega olimpijskega komiteja. delo več »
Število slovenskih kmetij upada, a so vse večje in bolj...
Obseg kmetijske proizvodnje je bil lani večji, a še vedno pod povprečjem. Prašiče izpodriva perutnina. delo več »
Trajnost je odgovor tudi na nihanje cen energije
Povečal se je delež podjetij, ki merijo ogljični odtis, zmanjšal pa se je delež podjetij, ki postavljajo cilje razogljičenja. delo več »
Pripnite si pasove, čaka nas divja vožnja
V Melbournu se začenja nova sezona v formuli 1. Se bo Verstappnova prevlada končala, kako se bo v rdečem znašel Lewis Hamilton? delo več »
ZDA nimajo jajc, zato za pomoč prosijo Dansko, ki so jo pred dnevi...
Medtem ko Trump vodi trgovinsko vojno proti Evropi, njegova administracija zaradi pomanjkanja jajc zdaj za pomoč prosi prav evropske države, kot je Danska. delo več »
Azzurrinji odhiteli k dvojni zmagi
Federica Brignone zmagovalka superveleslaloma v La Thuilu in praktično že z velikim kristalnim globusom. delo več »
V Nemčiji uspeli doseči dogovor o zadolževanju
Nemčija: Unija CDU/CSU, SPD in Zeleni so se uspeli uskladiti; dvotretjinska večina je zagotovljena delo več »
Predsednica države zgrožena nad navedbami premiera Goloba
Predsednik vlade me je kot politik razočaral, je povedala predsednica države Nataša Pirc Musar v odzivu na izjave premiera Roberta Goloba. delo več »