ponedeljek, 31. marec 2025

Marprom v naslednjih dneh z vzdrževalnimi deli na vzpenjači

Mariborsko javno podjetje Marprom, ki med drugim upravlja z žičniškimi napravami na Pohorju, bo po nedavnem zaključku smučarske sezone v ponedeljek začel izvajati posebne preglede in vzdrževalna dela na krožni kabinski žičnici. Z njimi bodo nadaljevali še v prvi polovici aprila, ko prevoz potnikov s Pohorsko vzpenjačo ne bo mogoč. sta več »

Več iz medija

Kaj je zavrnitveni kvorum?

 

Za uspeh zakonodajnega referenduma mora biti od ustavnih sprememb leta 2013 dosežen zavrnitveni kvorum. To pomeni, da je zakon na referendumu zavrnjen, če... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo