ponedeljek, 28. april 2025

Renault v prvem četrtletju z malenkost nižjimi prihodki

Francoska avtomobilska skupina Renault je v prvem letošnjem četrtletju zabeležila 11,68 milijarde evrov prihodkov, kar je 0,3 odstotka manj kot v enakem lanskem obdobju. Prodali so 564.980 vozil, kar je medletno 2,9 odstotka več. V Evropi se je prodaja okrepila za 2,8 odstotka. Ob ameriških carinah namerava Renault oklestiti stroške poslovanja. sta več »

Več iz medija

Cene nafte navzgor

 

Cene nafte so se v današnjem azijskem trgovanju zvišale, čeprav so trgovci še naprej zaskrbljeni zaradi trgovinskih napetosti med ZDA in Kitajsko, ki so... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo