sreda, 16. oktober 2024

V elitni ligi narodov slavila le Španija

V zadnjih tekmah četrtega kroga lige narodov so v ligi A zmagali le Španci, ki so bili s 3:0 boljši od Srbije. Na ostalih treh prizoriščih so si ekipe razdelile izkupiček. Poljska je pred domačimi navijači v Varšavi povedla v 5. minuti, dvajset minut kasneje pa je proti Hrvaški že zaostajala 1:3. V razmaku šestih … megafon več »

Več iz medija

Izidi teniških turnirjev (2)

Izidi teniških turnirjev (2). * Almaty, ATP (950.500 evrov):– 1. krog:Daniel Evans (VBr) – Taro Daniel (Jap) 6:2, 7:6 (4);Adrian Mannarino (Fra/8)... megafon več »