sreda, 12. marec 2025

Zbiramo plastenke za prve posredovalce

V Društvu prvih posredovalcev so ob podpori Lidla Slovenija pričeli z vseslovensko akcijo zbiranja odpadnih plastenk, ki poteka od 10. marca do 30. septembra 2025. Akcija je v preteklosti že potekala, in sicer v sodelovanju z Junaki 3. nadstropja, ki so zbrali več kot milijon plastenk in... več pivka več »

Več iz medija

Pust na Kalu

 

Pustovanje na Kalu poteka že vrsto let, znani smo po inovativnih in domiselnih maskah. Letošnja tema »Kalanska vesoljska postaja« je bila še... pivka več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo