četrtek, 13. marec 2025

Novi golf bo narejen na Rivianovi osnovi

Volkswagen je v skupno podjetje vložil 5,8 milijarde dolarjev (dobre 5,3 milijarde evrov), bo pa novi golf predivoma predstavljen leta 2029. Na voljo bo izključno kot električni avto, ki bo na voljo vzporedno z aktualnim, klasično gnanim golfom os... avto fokus več »

Več iz medija

Ostaja merilo razreda

Golf je bil nekoč tako priljubljen, da so nekateri po njem poimenovali celo avtomobilski razred, ki mu pripada. V zadnjih letih se je to nekoliko spremenilo,... avto fokus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo